fob.cz news


Žižkův vraždící palcát XVII.

Aby změn na říjnovém Žižkovi nebylo málo, v pondělí přišla rána celkem znatelná, a sice že účast museli odmítnout slováci ABORTION z důvodu úrazu bubeníka (ať se kouká co nejdřív uzdravit!!!). Podařilo se nám v této krátké době sehnat náhradu v podobě pražských nadějných deatherů SARCOM. Poohlížíme se i po další sedmé kapelce, abychom vám vynahradili absenci zahraničního hosta, žel sobota se blíží, takže to nevidím růžově.
21.10.2003

F.O.B. debutní CD!

Tak už je to tady!!! Dne 13.11. vychází u IFA RECORDS debutní CD F.O.B. pod názvem FOLLOW THE INSTRUCTIONS! Po třech úspěšných minizásecích opouštíme demosféru, aby jsme se vám ukázali v novém světle s dlouhohrající nahrávkou. CD si můžete předobjednat již nyní. Pokud si CD objednáte u IFA RECORDS přes internet v průběhu října a listopadu, dostanete jej za akční cenu 170 kč + pošta! Neváhejte, buďtě první. Sledujte www.ifarecords.cz nebo www.fob.cz pro více informací!
16.10.2003

Portál verze 2.0

Spuštěna nová verze portálu 2.0 :-)
11.10.2003

Žižkův vraždící palcát XVII.

Sestava říjnového Žižky se snad už opravdu konečně ustálila na tomto obsazení: ABORTION(SK), RETURN TO INNOCENCE, VIRTUAL VOID, BLASPHEMER, MEA CULPA, DECIDE.

Odpadnuvší SCENERY nemohli vystoupit z osobních důvodů bubeníka (snad někdy příště) a blackeři BOHEMIAN FOREST se rozpadli. Takže se těšte na 25.10.!!!


08.10.2003

Follow the Instructions tour I.

V listopadu budeme pořádat 4 denní turné na podporu nové desky. Sestava, která turné pojede je následující: EQUIRHODONT, F.O.B., AGONY. Všechny 3 kapely mají nebo budou mít na kontě nové desky, takže se máte na co těšit. Zastávky turné budou následující:

13.11.Praha (Hells Bells)

14.11.Nová Říše (Dačice) (AGONY - oslava 10ti let existence!)

15.11.Vsetín-klub Sandrik (+ASGARD, ROOT - křest nové desky!)

16.11.Tábor- Na Vyhlídce (+host, F.O.B. - křest nové desky!)

Sledujte pravidelně novinky na http://tour.fob.cz ! :-)


04.09.2003

Nové LOGO kapely F.O.B.!!!

Na stránkách F.O.B. je umístěno k náhledu a ke stažení nové LOGO kapely F.O.B.
21.07.2003

F.O.B. - recording...

Vydání nového CD F.O.B. s názvem "Follow the instructions" bylo posunuto na listopad 2003, v současné době probíhají finální práce na tomto materiálu :-)
09.07.2003

Prohlášení kapely F.O.B. band statement

Důvody personální změny F.O.B.

Naším původním záměrem bylo důvody personální změny v sestavě s ohledem na Coacha nezveřejňovat, ale vzhledem k tomu, že se setkáváme jednak s různými fámami a pomluvami a také s často položenou otázkou – Proč?, rozhodli jsme se důvody uveřejnit, jako malé prohlášení:

Prohlašujeme, že kytarista Coach byl vyloučen 22.3.2003 zhruba po týdenním zvažování, jak vyřešit situaci, která nastala vlivem dlouhodobých problémů s ním spojených.

Šlo mimo jiné například o to, že v minulosti několikrát v důležitých situacích Coach upřednostnil své osobní zájmy před zájmy kapely a postavil nás, ostatní členy do situací, které šly řešit dost těžko. Protože pokud je jasná dohoda, že v jisté situaci je potřeba dát přednost kapele před vším, očekává se toto od všech členů, jinak společné snažení ztrácí smysl. Naposledy se tak stalo právě o víkendu týden před 22.3., kdy i přes varování vyloučení dal opět přednost osobním zájmům, i když bylo jasné, že jde o velmi důležitý termín. Kapela se nacházela před nahráváním nového materiálu, kdy je potřeba velmi intenzívně zkoušet a zkoušky jsou možné pouze o víkendech. Tolik k vysvětlení změny v sestavě. Kapela bude zatím dál pokračovat ve třech.

The Reasons of personal changes in F.O.B. band

We didn't want to present the reasons why we were forced to go on without Coach. But there are lots of rumours and slanders so here is the official statement.

Coach was forced to leave the band 22.3.2003 after almost one week thinking how to solve the situation which was caused by his long lasting problems.

The main reason was that in history Coach in very important situations prefered his personal interests and put the other members to insolvable positions. That happened 22.3. 2003 for the last time. The band was about to record the new stuff and Coach again prefered his own activities although he was warned agains the outcasting. The band should be like one person with no disruptor inside. Now we are going on with 3 members.


04.07.2003

Hudební skupina F.O.B.

V sekci CONTACT jsou ke stažení stanovy našeho sdružení - Hudební skupina F.O.B. :-)
01.07.2003

FOBIA ZINE - spolupráce

I nadále hledáme dobrovolníky, kteří by se s námi chtěli pravidelně nebo nepravidelně podílet na tvorbě FOBIA ZINE, jedná se zejména o psaní reportů z koncertů a o dělání rozhovorů. Samozřejmě se nebráníme ani recenzím, novinkám a dalším zajímavým článkům. Napište nám.
11.06.2003
Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Daląí stránka