fob.cz news


Novinky - F.O.B. - News 1996-2006Nový web na www.fob.cz

Dnes byl spuštěn nový web na adrese www.fob.cz, zde na adrese http://2006.fob.cz najdete už pouze archivní informace z let 1996 - 2006.

Today was run new website on www.fob.cz, here (http://2006.fob.cz) you can find only archival information from 1996 - 2006.


27.05.2008

První koncert po vynucené odmlce - First gig after enforced gap

Zítra odehrajeme první koncert po vynucené odmlce s novým zpěvákem Márou, který nahradil dosavadního vocalistu Petra, jemuž autonehoda (všichni doufáme, že jen dočasně) znemožnila zpívat. Tento koncert bychom chtěli věnovat právě našemu zpěvákovi Peťovi a taky fans, kteří dorazí!!! Fotky se samozřejmě objeví co možná nejdřív.

Tommorrow we will play first gig after enforced gap with new singer Mara, who support us after the accident of Peta. We wish to dedicate this gig to Peta and all fans, who support us!!! Pictures will be online as soon as possible.

 


06.05.2008

Ochutnávka nového materiálu! Check our new stuff!

Na http://bandzone.cz/fob je k poslechu skladba OBLIGATION.

You can hear the new song "OBLIGATION" on http://bandzone.cz/fob 


03.04.2008

Prohlášení členů kapely F.O.B. – Official statement from FOB members - Márty, BIS, Corbow

Jak možná víte v prosinci minulého roku měl náš nový zpěvák Peťa těžkou autonehodu. Jen zázrakem ji přežil a stále není jasné, jaké budou následky nehody a jak dlouho potrvá jeho uzdravení.

Tato situace nás zastihla v přípravě a komponování nové desky, na které se Peťa už  podílel.

Na začátku minulého roku, kdy Peťa přišel do kapely, bylo po pár zkouškách a koncertech jasné, že to byl jednoznačně krok vpřed a jeho zpěv muziku F.O.B. posunul o značný kus dál. Proto jsme po autonehodě okamžitě zrušili všechny dosud domluvené koncerty a soustředili se na komponování nové desky s tím, že desku ve studiu dozpívá host nebo se do té doby vrátí Peťa.

Postupem času je však jasné, že jeho rekonvalescence zabere měsíce, možná více než rok. Současně jsme zjistili, že komponovat a připravovat se na nahrávání desky bez zpěváka už nelze. Proto jsme se rozhodli vyřešit tuto situaci příchodem stálého hosta na post zpěváka – Máry, který Peťu po dobu jeho nepřítomnosti nahradí a umožní kapele obnovit i koncertní činnost.

Novou desku s pracovním názvem „The Dice“ plánujeme nahrát do léta tohoto roku a vydat na podzim. Vzhledem k tomu, že jsme společně minulý rok nahráli promo, které se již brzy objeví na našich stránkách, umožní nám to snad také použít Peťův zpěv na připravované desce.

Official statement from FOB members.

As you may know, our lead vocalist Peta suffered serious injuries in car accident in December 2007. This happened right in the middle of the process of composing new album. After some consultations how we should handle with this situation we decided to prepare new songs without him and additionally ask some vocalist to records vocal parts.

As time was passing by we started to realize that it is really hard to compose new songs without a singer so we decided to ask our friend Mara to join the band as a special guest till Peta’s return.  It comes through that Peta’s recovery can take more than one year time so it seems that Mara will record the new album (pre-called The Dice) with us. 

The release date is planned for autumn. We are also planning some shows, so check our web page for further info and see our new line-up onstage.


25.02.2008

Omezení koncertů a nové CD - Cancelled gigs and new album...

Skupina F.O.B. omezuje kvůli autonehodě zpěváka Peti veškerou koncertní činnost na dobu neurčitou. Členové se nyní budou věnovat pouze komponování nového materiálu na připravovanou desku s pracovním názvem "THE DICE", která vyjde předběžně opět u IFA records. Zatím je hotových 6 kompozic a další 3 songy ve stavu 80%. V plánu je na novou desku nahrát celkem 10-12 songů. Vrcholí také masteringové práce na promu, které bylo nahrané v říjnu 2007. Ochutnávka pak bude zcela jistě dostupná i zde na našem webu!

Cancelled gigs and new album...

We have to cancel all booked gigs and play live for long time, because of car accident of our singer - Peta. The rest of members will focus on composing stuff for new album pre-called "The Dice", which is planed to be released by IFA records. Now are complete six songs and next three are almost done too. New album will contains 10-12 songs. We are nearly over with mastering work on promo stuff, which was recorded in october 2007. Taste of promo songs will be on-line soon!


28.12.2007


další novinky...more news...